Продемонстрували якісний рівень практичної підготовки

У коледжі відбувся теоретичний та практичний іспит на право керування тракторами категорії А1, А2 для отримання посвідчення з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва».

Незважаючи на умови сьогодення, у ГАФК СНАУ були створені всі необхідні умови для якісної підготовки трактористів-машиністів. Навчання проводилося впродовж року. Здобувачі пройшли теоретичну підготовку, виробниче навчання та індивідуальне водіння. Слухачами курсів були студенти відділення агроінженерії.

Іспит приймала комісія у складі представників управління Держпродспоживслужби та викладача спецдисципліни «Трактори», які звернули увагу на якісний рівень практичної підготовки та навичок керування тракторною технікою.