На фінішній прямій – майбутні фінансові експерти

Студенти 31Ф групи спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" ГАФК СНАУ склали атестаційний екзамен.

Останній іспит випускників відділення економіки та інформаційних технологій приймала державна екзаменаційна комісія у складі: голова комісії – кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування СНАУ Михайло Геєнко; заступник голови комісії – директор коледжу Анатолій Литвиненко; члени комісії: заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух, завідувач відділення Вікторія Косенко, викладачі спецдисциплін Оксана Дзекелева й Інна Середа.

За результатами атестаційного екзамену семеро здобувачів освіти отримали оцінку «відмінно»: Анастасія Амеліна, Вікторія Бондаренко, Анастасія Бороденко, Альона Кириленко, Валерія Кириченко, Аліна Лисиця, Єлизавета Чемодурова.