Вони відновлять Україну

Випускники 31ПБ та 41Б груп відділення будівництва ГАФК СНАУ захистили кваліфікаційні роботи.

Під час відкритого засідання державної екзаменаційної комісії з розгляду кваліфікаційних робіт за освітньо-професійною програмою Будівництво та цивільна інженерія галузі знань 19 Архітектура та будівництво майбутні будівельники продемонстрували свої напрацювання.

Голова комісії – кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри будівельних конструкцій СНАУ Людмила Циганенко, заступник голови комісії – директор коледжу Анатолій Литвиненко разом із членами комісії: заступником директора з навчальної роботи Михайлом Кліндухом, завідувачем відділення будівництва Тетяною Бєлікової, викладачами спецдисциплін Іваном Степченком і Віталієм Бірюком детально розглянули представлені роботи.

У підсумку п’ятеро фахових молодших бакалаврів отримали оцінку «відмінно»: Марина Лебедєва, Денис Шевель, Микита Бондарець, Анастасія Пустова, Руслан Стещенко. Із них троє отримають дипломи з відзнакою, двоє – золоті медалі.

З огляду на умови воєнного стану дев’ять випускників захищали кваліфікаційні роботи дистанційно.