На фінішній прямій

Студенти випускної групи спеціальності «Облік і оподаткування» Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ склали атестаційний екзамен.

До складу державної екзаменаційної (кваліфікаційної) комісії щодо приймання атестаційного екзамену у здобувачів освіти 31БО групи спеціальності "Облік і оподаткування" відділення економіки та інформаційних технологій увійшли: голова, кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування СНАУ Микола Гордієнко; заступник голови, директор коледжу Анатолій Литвиненко; члени комісії: заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух, завідувач відділення економіки та інформаційних технологій Вікторія Косенко, викладачі спецдисциплін Тетяна Лук’яненко й Ірина Кліндух.

Бездоганні відповіді на екзаменаційні питанні принесли відмінні оцінки Дарині Білоусовій та Карині Котік.