Підвищення рівня професійної освіти

Викладачі відділення агроінженерії ГАФК СНАУ взяли участь у вебінарі «Калькуляція витрат на утримання техніки в сільському господарстві».

Захід відбувся в рамках Українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU) за підтримки Науково-методичного центру ВФПО.

Доповідач доктор Берндхарт Ньорр розповів присутнім про класифікацію витрат на довгострокові засоби виробництва. Також розглянули питання зменшення вартості внаслідок зносу (амортизації) та нарахування відсотків. До того ж мова йшла про витрати на техніку й обладнання та поріг амортизації. Окремо зупинилися на різниці між постійними та змінними витратами. Корисними для присутніх стали приклади розрахунку витрат на техніку. Заслухавши інформацію пана Берндхарта про витрати на робочий процес, порівняльні витрати й мінімальне навантаження, учасники завершили вебінар дискусією з озвучених питань.