Знайомство з коледжем триває

Викладачі ГАФК СНАУ ознайомили слухачів підготовчих курсів з такими дисциплінами як фізика, хімія, астрономія.

Наталія Середа підготувала для школярів фізико-хімічну вікторину. Але на початку заходу пролунав сигнал повітряної тривоги, тому аудиторна зустріч перейшла в укриття, де й продовжили роботу викладачі. Діти, розділившись на дві команди: «Ньютон» і «Зірки», завзято відповідали на питання.

Ірина Кошель запропонувала підліткам взяти участь у лабораторних дослідах. Залежно від кольору, який утворився на лакмусовій смужці в різних середовищах, учасники отримували повітряну кульку, в середині якої було наступне конкурсне завдання. Тут слухачі підготовчих курсів викреслювали зі списку зайві слова.

У підсумку перемогу здобула команда «Ньютон» із результатом 17/14. Учасники отримали грамоти та солодощі.