Відновлення давніх звичаїв

Бібліотека коледжу підготувала віртуальну презентацію «Читання разом» до Міжнародного дня сім’ї.

Презентація знайомить з історією свята, традицією родинного читання, пропонує книги, які можна обрати для читання всією сім’єю.

Окрім того, темі «Без сім’ї немає щастя на землі» бібліотека коледжу присвятила книжкову виставку. Експозиція містить тематичні матеріали та літературу, серед якої: навчальний посібник «Культура і побут населення України», де висвітлюються питання родини та її обрядовості; ілюстрований етнографічний довідник «Українська минувшина», який зображує сімейний побут минулого; твір І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я», в якому письменник на прикладі однієї родини змалював український національний колорит тощо.