Правильний вибір = успішне життя

У ГАФК СНАУ відбулася профорієнтаційна онлайн зустріч із учнями 9-11 класів Дружбівського НВК:ЗОШ I-III ступенів.

Захід почали з демонстрації презентаційного відеоролика. Далі відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Самофалова більш детально зупинилася на цьогорічних умовах вступу й особливостях навчального процесу в умовах воєнного стану. Школярі дізналися про спеціальності, які можна здобути в коледжі; існуючі пільги для різних категорій; переваги для випускників підготовчих курсів; умови проживання в гуртожитках; можливості для розвитку здібностей і талантів тощо. Відповідаючи на запитання, Оксана Михайлівна запевнила, що кожен абітурієнт може розраховувати на супровід на всіх етапах вступної кампанії – від реєстрації електронного кабінету до отримання інформації про зарахування.

Я закликаю вас зробити правильний вибір, – звернулася Оксана Самофалова до учасників зустрічі. – Зараз від вашого рішення буде залежати, чи станете ви успішними людьми, фахівцями-професіоналами, які матимуть, чим пишатися.