Уміти дивитися та бачити

Студенти відділення будівництва завершили геологічну практику.

Студенти 31ПБ та 41Б груп під керівництвом викладача Сергія Петрушова ознайомилися з методикою інженерно-геологічних досліджень, відбору проб ґрунту, проведення геологічно-розвідницьких та дослідницьких польових робіт, їх обробки та оформлення результатів спостережень.

Саме під час польових досліджень здобувачі освіти отримують необхідну геологічну інформацію, розвивають уміння дивитися та бачити, знаходити у природі сліди тих процесів, про які дізналися на лекційних заняттях, – говорить завідувачка будівельного відділення Тетяна Бєлікова. – Майбутні будівельники навчаються застосовувати свої теоретичні знання у реаліях геологічної обстановки, набувають практичних навичок польових спостережень. Без цього досвіду не може бути дослідника, його необхідно розвивати.