«Сім'я, родина, рід, які слова святі, вони потрібні кожному в житті»

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ пройшов перший тур фотоконкурсу-виставки авторських фотографій студентів.

Свої роботи для участі надали Дарія Мілютіна (11Ф), Данііл Дзекелев (11АГ) та Кіра Мещерякова (21Ф).

Важливою умовою конкурсу є дотримання теми «Сім'я, родина, рід, які слова святі, вони потрібні кожному в житті», тож у підсумку перемогу в першому турі здобув Данііл Дзелекев. Його фото братиме участь у другому турі конкурсу. Переможець отримав символічний подарунок, а учасники – солодощі.

Нагадаємо: Науково-методичний центр ВФПО разом зі студентським самоврядуванням закладів вищої та фахової передвищої освіти щорічно проводить фотоконкурс-виставку авторських фотографій студентів за різноманітною тематикою.

Виховний відділ закликає студентів й надалі активно брати участь у позанавчальній діяльності.