Продемонстрували знання з фахових дисциплін

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь у національному етапі конкурсу «SERVICE MASTER JUNIOR», організованому ПП «ТЕХТІЧ».

Троє майбутніх агроінженерів набрали необхідну кількість балів під час комп’ютерного тестування на попередньому етапі конкурсу, таким чином пройшовши на наступний більш високий рівень.

Які місця посіли здобувачі освіти відділення агроінженерії, дізнаємося від організаторів згодом.

Нагадаємо, «SERVICE MASTER JUNIOR» – це конкурс професійної майстерності студентів (учнів), що отримують вищу, фахову передвищу, а також професійно-технічну освіту. Він передбачає огляд досягнень студентів в опануванні ними професійними компетенціями за спеціальностями. До того ж проводиться для підвищення якості освіти, престижу робітничих професій і кваліфікацій працівників у сфері транспортних технологій; залучення молоді у виробничий сектор економіки; впровадження в освітній процес інноваційних технологій та високотехнологічного обладнання.