Актуально та корисно в реаліях сьогодення

Психолог коледжу Ірина Марченко взяла участь у методичному пораднику для практичних психологів закладів фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, інституційного догляду та виховання дітей з теми: «Психологічна допомога при втраті».

Методист центру психологічної служби Анна Растроста розкрила основні питання супроводу осіб, що зазнали втрати, й особливості роботи на різних етапах горювання. Також під час зустрічі учасники ознайомилися з техніками емоційного розвантаження, зниження емоційної напруги та пошуку ресурсів проживання травми, а також мали змогу їх пропрацювати.

Це досить актуальний і корисний досвід, особливо в реаліях сьогодення, – говорить Ірина Владиславівна. – Він стане в нагоді в процесі організації роботи зі здобувачами освіти.