Незабутні знання за фахом

Студенти 31Б групи Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ пройшли навчальну геодезичну практику.

Такий вид практики є завершальним етапом у вивченні дисципліни «Інженерна геодезія». Завдяки їй здобувач освіти закріплює та поглиблює знання, отримані під час практичної діяльності.

Керівник практики Іван Степченко разом зі студентами спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» обирали цікаві локації в місті, де водночас виконували роботу та насолоджувались весняною красою. Зокрема діяльність була спрямована на встановлення, закріплення та відновлення меж; визначення площі земельних ділянок та їх розташування, а також точних вимірювань на місцевості, пов'язаних із розв'язанням різних неординарних практичних завдань.