Професійна майстерність студентів: підвищення ефективності освітніх стандартів

Здобувачі освіти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь у відбірковому етапі конкурсу «SERVICE MASTER JUNIOR», організованому ПП «ТЕХТІЧ».

Шестеро студентів відділення агроінженерії пройшли комп’ютерне тестування, під час якого демонстрували знання з фахових дисциплін. За результатами оберуть трьох переможців, які пройдуть до національного етапу.

«SERVICE MASTER JUNIOR» – це конкурс професійної майстерності студентів (учнів), що отримують вищу, фахову передвищу, а також професійно-технічну освіту. Він передбачає огляд досягнень студентів в опануванні ними професійними компетенціями за спеціальностями. До того ж проводиться для підвищення якості освіти, престижу робітничих професій і кваліфікацій працівників у сфері транспортних технологій; залучення молоді у виробничий сектор економіки; впровадження в освітній процес інноваційних технологій та високотехнологічного обладнання.