Працювала атестаційна комісія

У ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» завершилась атестація педагогічних працівників.

Протягом року атестаційна комісія оцінювала роботу педагогів. Члени комісії вивчали особливості роботи викладачів під час занять, виховних заходів, аналізували результати науково-методичної роботи, участь у роботі методичних об’єднань, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи тощо. Під час засідання атестаційної комісії ознайомилися з портфоліо кожного педагогічного працівника.

Відповідно до рішень атестаційних комісій встановлено відповідність займаним посадам заступнику директора з навчальної роботи Михайлу Кліндуху, завідувачу відділення будівництва Тетяні Бєліковій, завідувачу навчально-методичної лабораторії Оксані Самофаловій.

Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «викладач-методист» Оксані Вілковій, Ганні Мелуті, Світлані Реві. Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший викладач» Тетяні Лук’яненко, Валентині Хандуріній.

Підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» Марині Богданович, Ніні Дуленко, Людмилі Петрушовій, Наталії Середі, Ользі Сліпушко.

Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» було присвоєно Тетяні Бєліковій та Ігорю Маринченку; «спеціаліст першої категорії» – Ірині Марченко; «спеціаліст другої категорії» – Оксані Самофаловій.

Майстру виробничого навчання Івану Шумарі підтверджено 14 тарифний розряд, Володимиру Лютому встановлено 13 тарифний розряд, культорганізатору Анні Овсянко – 11 тарифний розряд.

Вітаємо колег і бажаємо нових здобутків і досягнень, подальшого професійного розвитку та поповнення портфоліо новими дипломами про здобуття призових місць як студентами, так і самими педагогами.