Успішний підсумок наполегливих тренувань

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, які тренуються у ФСК «Гармонія», стали призерами чемпіонату міста Глухова з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу.

Серед юнаків вагової категорії 66 кг з результатом 400 кг (присідання 135 кг + жим лежачи 97,5 кг + станова тяга 167,5 кг) Володимир Колтаков посів першу сходинку. Таким чином спортсмен виконав перший дорослий розряд.

У віковій категорії «юніори» змагалися ще двоє наших студентів. Так, Гліб Осьмаков став кращим у в/к 74 кг з результатом 407,5 кг (140 кг + 87,5 кг + 180 кг). Іван Гончаров виборов «срібло» у в/к 105 кг з результатом 445 кг (170 кг + 110 кг + 165 кг).

За інформацією ФСК «Гармонія», змагання пройшли в безкомпромісній боротьбі, в деяких категоріях переможець визначався лише за власною вагою. Загалом участь у чемпіонаті взяли 20 спортсменів.