«Дорога додому: вірші, народжені війною»

Під такою назвою бібліотека коледжу підготувала для студентів 21КІ групи годину поетичного слова.

Онлайн захід присвятили Всесвітньому дню поезії та провели в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Ми прагнули показати важливу роль поетів і поезії в українській літературі під час війни, - говорить завідувачка бібліотеки ГАФК СНАУ Ольга Зуєва. – Зараз, як ніколи, рідне слово має неймовірну силу для кожного, хто має Україну в серці.

Ведуча заходу бібліотекар Ніна Шакотько розповіла про особливості дня поезії в умовах війни, зазначивши, що вірші не лише фіксують певний психічний стан, а й у багатьох випадках допомагають виявити емоції назовні та в такий спосіб розрядити сильне емоційне напруження.

Учасники години поетичного слова переглянули тематичний відео сюжет, присвячений творчості Тараса Шевченка «Пророчі рядки великого Кобзаря». Студенти читали вірші Володимира Сосюри, Сергія Жадана, Дарії Кобзар, Сергія Степанюка й інших авторів.

Також бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку «Виборюючи свободу: поезія про війну в Україні».