Педагоги та виробничники – разом до якісного навчального процесу

У ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського НАУ» провели засідання робочої групи розробників освітньо-професійної програми зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

У засіданні взяли участь завідувач відділення Василь Литвиненко, викладачі професійних дисциплін Олексій Ткачов, Микола Лисенко, Віктор Маслов та Алла Шаман. Разом зі співробітниками коледжу проекти освітньо-професійної програми та навчальних планів 2024 року прийому обговорювали зовнішні стейкхолдери: енергетик ТОВ «Велетень» Віктор Гришак, старший майстер першої групи Глухівської дільниці філії Шосткинський РЕМ АТ «Сумиобленерго» Сергій Шершень, енергетик комунального підприємства «Глухівський тепловий район» Глухівської міської ради Сергій Шумицький.