Є чим пишатися

Студенту 21Б групи Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Вадиму Шумицькому присвоїли звання "Майстер спорту України".

Необхідні нормативи вихованець ВПК «Мужність», який тренується під керівництвом Андрія Мовчана та Кирила Ященка, виконав під час Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства в листопаді 2023 року. У змаганнях, які тоді проходили в Польщі, брало участь 239 спортсменів із 15 країн. Вадим увійшов до збірної України, в складі якої й став чемпіоном світу.

У нас не так уже й багато 16-річних майстрів спорту, – говорить Кирило Ященко. – Це дуже гарний результат. Я пишаюся досягненнями Вадима й вірю, що він здатен підкорювати п’єдестали пошани найпрестижніших змагань.

Фото: Глухівський військово-патріотичний клуб "Мужність"