Можливість провести час активно

Друга група слухачів підготовчих курсів ГАФК СНАУ познайомилася з викладачами фізичного виховання.

Школярам представили педагогів, продемонстрували матеріально-технічну базу коледжу: тренажерну, велику та малу спортивні зали. Крім цього, молоді люди грали в дартс і боулінг; змагалися, хто довше провисить на перекладині, що рухається (за це вони отримали грошові винагороди). Всім іншим учасникам вручили солодощі, фрукти та канцелярське приладдя.

Майбутні абітурієнти зазначили, що дуже задоволені тим, що змогли провести час активно, бо за останні два роки не мали можливості потримати в руках м’яча. Тож після заняття-знайомства самі схотіли ще пограти у волейбол. Звичайно, наші педагоги підтримали цю ідею, за що учні були вдячні.