Наші студенти – на алеї зірок

Колектив студентської самодіяльності ГАФК СНАУ взяв участь у Міжнародному двотуровому вокальному конкурсі «Творча сотня».

Коледж представляв ансамбль «Moyanota». Юнаки та дівчата виступили дистанційно з піснею «Сила роду, якщо треба», у підсумку посівши третє місце.

Так, колектив отримав диплом, медаль і персональну сторінку на сайті «Алея Зірок» у розділі конкурсу «Творча сотня», а також місце в продюсерському каталозі «Алея Талантів України». Керівницю ансамблю Анну Овсянко відзначили подякою та сертифікатом учасника творчої екосистеми та інноваційних освітніх і мистецьких програм.

Незважаючи на умови сьогодення, виховний відділ робить усе для того, щоб студенти мали можливість не тільки навчатися та здобувати професію, а й розвивати свої таланти та хобі. Тому участь у таких заходах має на меті й національно-патріотичне спрямування, й особистий розвиток студентів, – зазначила Анна Миколаївна.