Лідерами не народжуються, ними стають

Під час онлайн засідання старостату ГАФК СНАУ обрали нову голову центру молодіжної політики.

На посаду претендували Павло Мінченко (41АІ) та Юлія Чмиркова (41АГ). Вони розповіли, чому вирішили взяти участь у виборчих перегонах, озвучили плани в разі свого обрання. За результатами голосування перемогу здобула Юля (54,9% голосів).

Лідерами не народжуються, ними стають, - звернувся до учасників зустрічі директор коледжу Анатолій Литвиненко. – Сьогодні ви маєте шанс набути безцінний досвід. Не втрачайте цей час, вчіться керувати колективом, організовувати навчальну роботу та дозвілля групи, підтримувати мікроклімат довіри та взаємоповаги. Будьте комунікативними, створюйте простори для спілкування, проявляйте таланти.

Також під час засідання заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух надав інформацію про організацію освітнього процесу в ІІ семестрі 2023-2024 навчального року з урахуванням специфіки запровадженого на території нашої країни воєнного стану.

Старости груп отримали відповіді на питання, що виникли під час спілкування з адміністрацією коледжу.