Зимова казка для малечі

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ організували святкову новорічну програму для дітей співробітників вишу.

Виховний відділ разом зі студактивом зробили все можливе, щоб укриття в коледжі засяяло новорічними вогниками, а діти та їх батьки могли спокійно насолодитися дійством.

Малеча танцювала, грала в різноманітні ігри, читала вірші. Зима, Чарівники, Ельф та інші персонажі дали можливість дітлахам поринути в святкову казку, відчути всі можливі позитивні емоції.

На завершення кожна дитина отримала подарунок від Ельфа – іграшкового дракончика.

Ті діти, які живуть на території прикордоння, гостро потребують позитивних емоцій. Новорічне свято – навіть в укритті – це гарний спосіб подарувати їм радість і гарні спогади про дитинство, яке припало на війну, – говорить культорганізатор Анна Овсянко. – Дякуємо всім захисникам України за те, що наша малеча має таку можливість. Сподіваємося, що наступний рік стане переможним для нашої країни.