Виховання здорового способу життя

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ пройшли фізкультурно-оздоровчі заходи, організовані в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.

У перший день змагалися електрики з агроінженерами. Так, найвлучнішим у грі «Дартс» став Никита Рева (12Е), другим – Юрій Лежай (11Е), третім – Даниил Антонов (11Е). Серед гравців настільного тенісу перемогу здобув Юрій Лежай (11Е), друге місце посів Никита Суботін (12Е), третє – Ростислав Коваленко (12АІ). Найдовше провисів на перекладині Назар Михнюк (11АІ), за ним – одногрупники Віталій Галанжа та Володимир Довгаль (12Е).

Наступного дня спортивними вміннями мірялися комп’ютерники, фінансисти, бухгалтери, будівельники, менеджери, лісівники й агрономи. У грі «Дартс» кращим став Артем Сергієнко (11М), другим – Богдан Іващенко (11КІ), третім – Тимофій Деркачов (11КІ). У настільному тенісі перше місце виборов Віктор Сорока (11КІ), другу сходинку посів Ілля Костюченко (11КІ), третю – Анна Подопригора (11Ф). Також змагалися й з вису на перекладині. У цьому виді переміг Павел Черняк (11АГ), другим став Костянтин Александрук (11Ф), третім – Ілля Костюченко (11КІ). Крім цього, першокурсники змагалися ще й у стрибках у довжину з місця. Серед юнаків місця розподілилися наступним чином: перше – Владислав Ткаченко (11КІ), друге – Іван Ситник (11М), третє – Артем Сергієнко (11М). Першою серед дівчат стала Вероніка Бірюк (11Б), другою – Дарина Гаврильчук (11Л), третьою – Поліна Нагорна (11Б).

До того ж були змагання з волейболу та міні-футболу. У фіналі зійшлися команди-переможці перших двох днів. У напруженій грі 1 місце посіли волейболісти 12Е групи, 2 місце – 11КІ, З місце — збірна команда 11Л та 11АГ. Перемогу з міні-футболу здобули спортсмени 11Е групи, «срібло» вибороли студенти 11КІ, «бронзу» – 11Л і 11АГ. Визначили й кращих гравців матчів: міні-футбол – Юрій Лежай (11Е), волейбол – Олег Кобченко (12Е).

Усім призерам особистих змагань вручили медалі, грамоти та солодощі, а переможців загальнокомандних (волейбол і міні-футбол) нагородили кубком, грамотами та солодощами від ЦМП та спонсорами.