Історія: важливо знати

Викладачі циклової комісії суспільних дисциплін ГАФК СНАУ ознайомили слухачів підготовчих курсів із предметами «Історія України» та «Всесвітня історія».

Спочатку голова циклової комісії Сергій Антонов наголосив на важливості вивчення історії України та всесвітньої історії, а також запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам'ять воїнів, завдяки яким ми можемо працювати та навчатися. Потім викладач Світлана Назаренко ознайомила присутніх з основними віхами історії нашого навчального закладу. Педагог Євгенія Базюк запропонувала учням за допомогою історичних фактів відгадати, про яку школу міста йде мова, а потім діти складали пазли, щоб відтворити фото цих шкіл.

Наостанок викладачі запропонували слухачам курсів пограти в асоціації та написати слова, з якими в них асоціюється спеціальність, що їх зацікавила. Всі учасники були активними, тому отримали призи та солодощі.