Дисципліни, пов’язані з життям

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін презентували слухачам підготовчих курсів дисципліни "Біологія" та "Географія".

Голова циклової комісії природничих дисциплін Лариса Володько привітала школярів і надала інформацію про важливість вивчення цих предметів, звернула увагу на особливості викладання їх у коледжі та тісний зв’язок їх з життям.

Разом із викладачами Світланою Бондаренко та Мариною Богданович представили аудиторний фонд коледжу з цих дисциплін і запропонували учням взяти участь в біологічно-географічному турнірі.

Діти з ентузіазмом відгадували відомі географічні об’єкти, прапори країн, грали в гру «Вірю - не вірю», розв’язували ребуси, відгадували «Най-най…» тварин і рослин.

У підсумку гри всі отримали позитивні емоції та солодкі призи.