Все про професію зсередини

На відділенні будівництва Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ відбулася гостьова лекція за участі інженера технічного нагляду м. Шостка Юлії Могили.

Пані Юлія ознайомила студентів і викладачів із порядком проведення технічного нагляду під час здійснення будівництва. Зокрема випускниця ГАФК СНАУ розповіла про професійні обов’язки інженера з технічного нагляду, функції, які він виконує.

Юлія Володимирівна поділися з учасниками заняття досвідом, навела приклади з професійного життя, а також запропонувала здобувачам освіти коледжу свою допомогу під час проходження практики.

До того ж закликала студентів не зупинятися навчатися, брати участь у грантових програмах, адже, якщо мати належну освіту – то працівник обиратиме, з ким працювати, а не його обиратимуть з-поміж інших.