Калейдоскоп для абітурієнта

Викладачі відділення будівництва Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ представили слухачам підготовчих курсів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» та «Лісове господарство».

Школярам провели екскурсію навчальним закладом, зокрема, ознайомили з лабораторією випробування будівельних матеріалів. Викладач спецдисциплін Віталій Бірюк представив програми проєктування у 3D-форматі промислових і житлових будинків; звернув увагу на первинні професії представлених спеціальностей. Під час вікторини з різних галузей знань бригадну роботу учнів, яку оцінював викладач Олександр Небож, відзначили солодкими призами.

До того ж дев’ятикласники спробували себе в ролі інженерів-конструкторів. Педагоги провели для них майстер-клас з виготовлення фоторамки з екологічних матеріалів, яку прикрасили в патріотичному стилі з нагоди пам'ятної дати Дня Гідності та Свободи, а замість власного фото учні тимчасово використали календар ГАФК СНАУ «Все буде Україна».