Базовий курс підприємця

Студенти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ пройшли освітній серіал «Стартуй стартап», таким чином долучившись до європейського тижня підприємництва.

Щоб підтримати український бізнес, менеджери 31М та 41М груп під керівництвом викладачки Наталії Маринченко пройшли семінарські заняття за допомогою платформи Дія. Освітні серіали надають можливості для вітчизняного підприємництва, допомагають вийти на міжнародний ринок, знайти клієнтів, залучити додаткове фінансування, а також розвинути підприємницькі навички.

Сертифікати отримали студентки: Карина Гапич, Дарина Рябцева, Анастасія Новікова, Олена Матюхіна та Діана Жуковська.

Варто зазначити, що європейський тиждень підприємництва — масштабна кампанія з відзначення та розширення можливостей підприємців, яка об’єднує мільйони людей. У рамках ініціативи Європейський Союз допомагає малому та середньому бізнесу в умовах повномасштабної війни та водночас підлаштовує під інтеграцію бізнесу до єдиного ринку ЄС.