Думка студентів не менш важлива

Викладачі та здобувачі освіти відділень агроінженерії та електроенергетики ГАФК СНАУ взяли участь у вебінарі «Оцінка придатності модулів для самостійного навчання студентами та розробка пропозицій щодо їх удосконалення».

Захід відбувся в рамках українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України». Під час онлайн-зустрічі студентів ознайомили з навчальними модулями «Техніка для сівби зернових культур з особливим урахуванням налаштування норми висіву на сівалці» й «Огляд можливостей генерації відновлюваної енергії в сільському господарстві». Крім цього, мова йшла про самостійне навчання на основі текстів і план організації навчання.

Як у листі-запрошенні зазначив заступник керівника проєкту Андрій Гетя, в попередньому вебінарі викладачів уже ознайомили з розробленими матеріалами, однак думка студентів для організаторів проєкту є не менш важливою.