Компетентнісний підхід у процесі викладання предметів

Педагоги Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ пройшли триденні курси підвищення кваліфікації «Формування компетентностей учнів у шкільному курсі фізики, математики, астрономії».

Викладачі математики Оксана Кубан та Ірина Матвієнко зазначили, що ці дні були дуже насиченими щодо кількості інформації про діяльнісний підхід, вони обговорювали його, виконували різні завдання та спілкувалися.

Крім цього, під час навчання ознайомилися із Leporello, таблицями "ЗХД" та різними іншими прийомами; навчилися ставити SMART-цілі, розрізняти формувальне оцінювання від поточного до підсумкового.

У підсумку Оксана Іванівна й Ірина Валентинівна виконали всі завдання та склали тестування – оволоділи шляхами формування основних компетентностей у студентів.