Краплина позитиву в складні часи

До Міжнародного дня студентів в Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбувся тематичний квест, який допоміг першокурсникам більше познайомитися з коледжем.

Учасники розділилися на збірні команди від кожного відділення, виконуючи на станціях завдання. Молоді люди відповідали на запитання, що стосуються навчального закладу: скільки гуртожитків, корпусів, спортивних залів, заступників директора та спеціальностей у коледжі тощо. Крім цього, першокурсники за допомогою міміки та жестів показували слова; пробували відтворити малюнок за описом; писали швидкі конспекти; визначали спеціальності відомих людей; вгадували кількість сторінок у книзі, а також писали шпаргалки.

У підсумку перемогла команда відділення економіки та інформаційних технологій, але подарунки отримали всі учасники.