Юний інтелектуал

Студент Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Назар Панченко став призером обласних змагань із шахів серед вихованців ДЮСШ.

Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук тренер-викладач Глухівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Кельбас, участь у змаганнях брали 110 юнаків та дівчат з Глухова, Сум, Охтирки, Тростянця, Липової Долини. Кожен учасник зіграв за два дні 7 партій з регламентом 20 хвилин до кінця партії.

Серед юнаків до 18 років Назар посів третє місце та був нагороджений грамотою, медаллю та подарунком від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, обласної ДЮСШ та спонсорів.

Вітаємо юнака! Бажаємо й надалі розвивати свої інтелектуальні здібності та досягати нових вершин.

Фото: Олександр Кельбас