Як медіа впливають на нас і нашу свідомість

Психолог Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Ірина Марченко провела заняття «Маніпулятивний вплив медіа. Як не потрапити на гачок».

На занятті мова йшла про те, як можуть медіа впливати на нашу свідомість і поведінку, які існують «маркери» розпізнавання фейкової та неправдивої інформації. Крім цього, на конкретних прикладах, життєвих ситуаціях попрактикувались та навчились розрізняти фейки.

У наш час потрібно бути медіаграмотним, вміти аналізувати, критично оцінювати інформацію, яку ми отримуємо з різних джерел. Знаннями з медіаграмотності мало володіти – їх постійно потрібно вдосконалювати. Вміти відрізнити правду від брехні в нинішньому світі – навичка вкрай необхідна, – зазначила Ірина Марченко.

Насамкінець студенти пройшли тестування, таким чином перевіривши свої знання з цієї теми.