Через власну освіченість – до підвищення професійного рівня випускника

Викладач відділення економіки та інформаційних технологій Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Наталія Маринченко отримала сертифікат європейського зразка «Спеціаліст з управління грантовими проєктами» відповідно до системи VCC.

Знання, отримані під час проходження онлайн-курсу «Спеціаліст з управління грантовими проєктами», Наталія Анатоліївна планує використати під час занять зі студентами, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент».

Згідно з результатами дослідження лабораторії Rating Lab «Ставлення молоді до власного бізнесу: Україна та ЄС» 73% молоді в Україні хочуть мати власний бізнес і лише 19% – працювати за наймом. Разом із цим лише третина респондентів, які хотіли б займатися своєю справою, зробили якісь кроки в цьому напрямку, – говорить пані Наталія. – Якщо наші випускники-менеджери матимуть знання з написання бізнес-планів і вмітимуть обирати державні чи міжнародні гранти, вони будуть ефективними учасниками економічного відновлення України.

Про те, як працювати з грантодавцями, студенти-менеджери дізнаються на найближчих заняттях.