Величний спадок Кобзаря

Здобувачі освіти Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь у першому етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Серед студентів перших курсів друге місце розділили Анна Тарасенко (11БО, викладач Оксана Вілкова) та Вікторія Бізюкова (11КІ, викладач Олеся Шумара), третє – Анастасія Черненко та її одногрупник Євгеній Доля (11АГ, викладач Ганна Мелута).

Також продемонструвати свої творчі здібності мали можливість і другокурсники. У підсумку кращою визнали роботу Таміли Гавриченко (21КІ, викладач Олеся Шумара), другу сходинку посіли Антон Павлов (21АІ, викладач Оксана Вілкова) та Олег Конозобко (22АІ, викладач Ганна Мелута), третю – Юлія Іванова (21АГ, викладач Ганна Мелута).

Бажаємо успіхів на другому етапі мовно-літературного конкурсу.