Спорт і фізичне виховання в освітніх закладах

Співробітники Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ взяли участь у Всеукраїнській онлайн-нараді із заступником голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олександром Ігнатком.

Заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко та голова циклової комісії викладачів фізичного виховання та захисту України Віктор Гололобов разом із колегами з інших закладів вищої та фахової передвищої освіти заслухали доповідь пана Олександра про ініціативу «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України. Вона передбачає проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів різних рівнів серед студентської молоді в наступному навчальному році.

Крім цього, учасники зустрічі обговорили стратегію розвитку фізичного виховання, розроблену Комітетом ФВС МОН; ознайомилися з регламентом проведення спортивних ігор України серед студентів закладів фахової передвищої освіти тощо.

Насамкінець Олександр Ігнатко відповів на запитання учасників наради.