Почисти цифровий пристрій – подбай про навколишнє середовище

Здобувачі освіти ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» разом із викладачем Світланою Бондаренко приєдналися до Всесвітнього дня прибирання

Для участі в заході 95 першокурсників обрали цифрове прибирання – новий цікавий формат, розроблений спеціально до Всесвітнього дня прибирання 2022 для безпечної участі кожного українця.

Студенти 11Ф, 11БО, 11КІ, 11Е, 12Е, 11Б груп видалили зайву інформацію зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів. Такі прості дії кожного дозволять розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії. Саме цей вид прибирання зменшить кількість викидів СО2 в атмосферу.

Світлана Бондаренко дала молодим людям поради, як провести цифрове прибирання вдома:

✓ візьміть свій електронний пристрій (комп'ютер, телефон, ноутбук тощо);

✓ зробіть скріншоти пам'яті гаджету до та після цифрового прибирання;

✓ видаліть зайві файли, кеш, листи, програми, закладки й інформацію, якою не користуєтеся;

✓ до 17 вересня прикріпіть скріншоти в коментарі до та після під цим постом та напишіть скільки Гб очистили letsdoitukraine.org/2022/09/digital-cleanup-wcd;

✓ пишайтеся собою та своїм благородним вчинком!

«Зробимо Україну чистою разом!» – закликала Світлана Вікторівна.

Варто зазначити, до “Word Cleanup Day” долучилися мільйони учасників із 191 країн світу.