Актуальний досвід

Протягом двох днів психолог коледжу Ірина Марченко брала участь в онлайн-семінарах, організованих навчально-методичним центром психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час заходів розглядали основні стратегії подолання стресових станів, опрацьовували техніки та знаходили ресурси відновлення емоційного стану. Також у рамках проєкту «Завжди поруч» учасники отримали методичні рекомендації щодо психологічної допомоги учасникам освітнього процесу. Основну увагу звернули на ризики та небезпеки сьогодення, цінність власного життя.

За словами Ірини Владиславівни, досвід, яким поділилися колеги, досить актуальний в умовах сьогодення та стане в нагоді під час організації роботи з учасниками освітнього процесу коледжу.