Увага важлива

Напередодні Дня захисників та захисниць України Центр молодіжної політики ГАФК СНАУ зібрався, щоб підтримати українських воїнів.

Студактив виготовив мотанки та браслети ручної роботи для захисників, також придбав їм енергетичні батончики. Все це студенти передали представниці місцевої громадської організації «Допомога – м. Глухів» Ірині Барановій, яка подякувала за підтримку та повагу молодого покоління до захисників України.

Також голова ЦМП Ірина Фокіна привітала зі святом випускника нашого навчального закладу, кавалера ордену «За мужність» ІІІ ступеню Сергія Ющенка. Студентський актив традиційно відвідує Сергія Михайловича напередодні найбільших свят, адже для нашої молоді честь вітати такого відважного захисника, і це лише маленька частка того, що коледж може для нього зробити.