Відзнака Національного конкурсу з англійської мови

«OUR FIRST English LESSONS» - під таким гаслом студентка 21Ф групи ГАФК СНАУ Валерія Подгорна разом зі своєю викладачкою-наставницею Альоною Панасенко взяла участь у лінгвістичному турнірі, що проходив упродовж вересня.

Національний конкурс від видавництва National Geographic Learning в Україні та компанії «Лінгвіст» для стимулювання творчого мислення, розвитку мовних навичок та підтримки інтересу до вивчення англійської мови був присвячений початку навчального року.

Організатори отримали 120 робіт від українських підлітків (учнів шкіл і студентів фахових коледжів) із різних куточків України та закордоння.

Радіємо, що стільки учнів і студентів схопили емоції своїх перших уроків англійської мови, продемонстрували свою креативність і перетворили їх на промовисті колажі, – зазначили організатори.

Валерія, створивши оригінальний яскравий мудборд з описом своїх вражень від занять англійською, потрапила в десятку кращих й отримала особливий подарунок.