Успішна адаптація до умов навчання в закладі освіти

Психолог коледжу Ірина Марченко взяла участь у методичному пораднику для практичних психологів фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти, інституційного догляду та виховання дітей.

Спікером заходу «Успішна адаптація до умов навчання в закладі освіти як чинник успішного навчання» виступила методист Навчально-методичного центру психологічної служби Сумської області Ганна Растроста.

Протягом зустрічі учасники обговорювали, що впливає на процес адаптації дітей різного віку, які можуть бути причини дезадаптації, які труднощі можуть виникати на кожному етапі цього процесу, а також визначили, як їх можна вирішувати, щоб допомогти дитині легше пристосуватися до нових умов навчання та проживання. Наприкінці заходу Ганна Борисівна поділилася вправами для мозку, які допоможуть краще адаптуватись до змін та реагувати на виклики життя.

За словами Ірини Марченко, цей досвід стане корисним доповненням для роботи зі студентами нового набору в нашому коледжі.