Безконфліктне спілкування, навички ефективної комунікації та емпатії

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ пройшла низка тематичних заходів.

Психолог навчального закладу Ірина Марченко провела для студентів інформаційні години: «Ми проти булінгу», «Булінгу не місце в нашому житті», «Кібербулінг. Безпека в інтернеті».

Під час занять обговорили, що таке булінг, які бувають його види, а також його наслідки та вплив на всіх учасників. Також розглянули різні життєві ситуації та розділили поняття «конфлікт» та «булінг». Наприкінці розробили пам'ятку «Правила безпечної поведінки», ознайомилися з телефонами гарячих ліній, служб, до яких слід звернутися у випадку виявлення булінгу.

Також всім учасникам освітнього процесу психолог надала рекомендації, інформаційні матеріали, відео-посилання з цієї проблематики. Всі проведені заходи спрямовані на налагодження доброзичливих, дружніх стосунків з однолітками та дорослими.