Якісна профорієнтаційна робота - успішна вступна кампанія

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулося засідання педагогічної ради.

Присутні вшанували пам’ять випускників і студентів коледжу, які загинули, мужньо захищаючи Україну. Хвилиною мовчання пом’янули всіх воїнів, завдяки яким можемо сьогодні жити та працювати.

Відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Самофалова розповіла присутнім про особливості вступної кампанії 2023 року та результати прийому. Крім цього, ознайомила з основними напрямками профорієнтаційної роботи в 2023-2024 н. р. Оксана Михайлівна винесла на розгляд нормативні документи, що регламентуватимуть профорієнтаційну роботу протягом поточного навчального року.

В обговоренні цих питань взяли участь заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко та завідувачка відділення будівництва Тетяна Бєлікова. Вони поділилися спостереженнями та власним досвідом реалізації профорієнтаційної кампанії відносно закріплених за ними регіонів.