Заслужена нагорода

Директор Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ Анатолій Литвиненко отримав відзнаку Міністерства освіти і науки України.

Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» Анатолію Васильовичу вручили під час засідання вченої ради Сумського національного аграрного університету.

Відзнака, названа іменем визначного українського педагога, має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством. Нею нагороджують наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, а також інших осіб за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні загальної середньої освіти, підготовці висококваліфікованих педагогічних кадрів, створенні високоякісних підручників і навчальних посібників для середніх загальноосвітніх навчально-виховних закладів.

Фото: СНАУ