Не гайте часу

Із 10 липня вступники (на базі 11 класів і на основі ОКР кваліфікований робітник), які планують стати частиною студентської родини Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, можуть подавати заяви та документи.

Ті, хто вступатимуть за сертифікатами ЗНО або НМТ, подають заяви з 10 липня по 9 серпня, а ті, хто проходитимуть індивідуальну усну співбесіду, – з 10 по 31 липня.

Нагадуємо, що ГАФК СНАУ готує фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр зі спеціальностей: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Менеджмент», «Комп’ютерна інженерія», «Агроінженерія», «Агрономія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Лісове господарство».

Деталі – на сайті коледжу у вкладці «Вступникам» або за телефонами приймальної комісії: 095 707 46 68 (вайбер), 068 481 75 51.

Не відкладайте візит до приймальної комісії на потім!