Чекаємо всіх, хто хоче гідних умов праці та прагне до успішного життя

Випускники 9 класів уже активно подають документи на вступ до Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ.

Прийом заяв і документів вступників на основі базової середньої освіти (9 класів) проходить із 30 червня по 13 липня включно. Залишилося всього кілька днів, тож встигніть потрапити в останній вагон, аби саме в ГАФК СНАУ отримати професію, яка забезпечить успішне життя.

Нагадуємо, що коледж готує фахівців освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр зі спеціальностей: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Менеджмент», «Комп’ютерна інженерія», «Агроінженерія», «Агрономія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Лісове господарство».

Довідки за телефонами приймальної комісії: 095 707 46 68 (вайбер), 068 481 75 51.