Коледж приймав учасників НМТ

На базі навчального закладу проходила основна сесія національного мультипредметного тесту.

У коледжі працював тимчасовий екзаменаційний центр для проведення НМТ. Для проходження тестування працівники закладу освіти облаштували 4 комп’ютерних класи та понад 50 робочих місць. Роботу тимчасового екзаменаційного центру забезпечували 14 співробітників коледжу.

Відтак, щоб пройти тестування на базі коледжу, зареєструвалося більше 600 учасників. З них на основну сесію до пункту тестування з’явилися приблизно 90%. На час повітряної тривоги складання тестів призупиняли та переводили учасників в укриття. Після відбою поверталися в аудиторії та продовжували проходження тестів. Час, проведений у сховищі, додавався на тестування.

Як зазначають відповідальні за НМТ у коледжі, суттєвих порушень під час проходження тестувань зафіксовано не було.