Навчальний план виконали успішно

Студенти випускної групи спеціальності «Облік і оподаткування» Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ склали атестаційний екзамен із професійних дисциплін.

До складу атестаційної комісії увійшли голова, завідувач кафедри обліку і оподаткування Сумського національного аграрного університету Микола Гордієнко; заступник голови, директор коледжу Анатолій Литвиненко; члени комісії: заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух, завідувач відділення економіки та інформаційних технологій Яна Щебедько, викладачі Тетяна Лук’яненко й Ірина Кліндух.

У підсумку визначили, що всі дев’ятеро студентів освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» успішно засвоїли програмний матеріал.