Добре засвоїли програмний матеріал

Студенти випускного курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ успішно склали атестаційний екзамен.

Рівень знань майбутніх комп’ютерників перевіряли голова комісії, викладач кафедри кібернетики та інформатики Сумського національного аграрного університету Олександр В’юненко; заступник голови, директор ГАФК СНАУ Анатолій Литвиненко; заступник директора з навчальної роботи Михайло Кліндух; завідувачка відділення економіки та інформаційних технологій Яна Щебедько; викладачі Юрій Сухойваненко та Микола Суровицький.

Результати іспиту свідчать про те, що здобувачі освіти добре засвоїли програмний матеріал й отримали необхідні знання та вміння для подальшого працевлаштування.

У підсумку дипломи з відзнакою отримають Ніна Павлик, Анастасія Пирогова та Богдан Шаповалов.